| valy01 a întrebat:

stie careva site-uri cu jocuri de pe steam sau origin, dar gratuite? De exemplu as vrea call of duty black ops 3, dar gratis. Ma puteti ajuta pls?

3 răspunsuri:
Alte răspunsuri
| Florian000 a răspuns:

Nu gasesti. cumpara daca vrei sa joci. urasc persoanele de genul tau. asa ca fkyou

| capoi a răspuns:

Sa nu crezi ce a spus florian ca nu e adevarat, Recent (de 2 zile) am gasit un site de pe care chiar poti scoate jocuri pe steam sau iteme (dota2, csgo,) La 2000 puncte poti scoate si 2 euro sa ai pe steam sa cumperi ce vrei, Deci eu de 2 zile mi-am scos 12 iteme gratis la dota2 si CHIAR MERGE, mi le-au trimis azi itemele, E singurul site care mi-a mers vreodata, ma jur pe ficatu stang. Daca intri de pe link-ul asta primesti 21 puncte direct. http://www.tremorgames.com/? ref=1906272