| Gabyfrumy a întrebat:

Hey TPU... stiti... cand eram mai mica ma jucam Minecraft, ma rog. eu un joc 3D presupun, iar asta ma jucam pe calculator, acum am propriul meu laptop, si am incecat sa imi descarc Minecraft dar imi scrie ca nu imi merge pentru ca e joc 3D, si. stie cineva cum pot sa imi descarc o aplicatie sau ceva ca sa pot sa joc? original-ul sau ori care, numai sa fie. Va rog!

2 răspunsuri:
| Andrei02132 a răspuns:

Salut, poti descarca originalul de pe teamextreme. Pur si simplu dai o cautare pe google : Minecraft Team Extreme download si vei gasi site-ul lor oficial unde au minecraftul original.
Alta cale ar fi sa il cumperi. In caz ca nu te descurci te rog sa ma contactezi la adresa mea de skype : k3nt__next

| Gabyfrumy explică (pentru Andrei02132):

Dar daca incerc sa il descarc o sa imi scrie ca nu merge pentru ca e joc 3d. si vreau sa imi descarc o applicatie in care sa imi mearga jocurile 3d, dar mersi oricum... am sa incerc