| PurpleKusH a întrebat:

stiti vreun joc mmorpg pentru android cu grafica bun ceva gen order of chaos
Sa iti alegi un caracter ( worrior mage etc.) faci level bati mobi arme puteri etc

Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| AnonimăAnonimRI a răspuns:

Pai din cate am jucat, pot sa ti le pun cam in ordine.
1. Arcane Legends te captiveaza. Nu e cine stie ce in grafica, sincer nu ma atrage grafica, ci gameplay-ul in sine.
2. Dungeon Hunter 5. O grafica buna, gameplay-ul la fel. Dungeon-uri la greu, le poti juca cu prieteni.
3. Eternity Warriors, grafica mi se pare super "OK", gameplay-ul cam asemanator cu Dungeon Hunter.
4. Order and Chaos 2 e un fel de Metin2 spre Aion mai mult, doar ca pe Android/Windows 8.1. Jocul are o grafia superba, te captiveaza si poti juca la nesfarsit. Nu are o bara de energie.