| anonim_4396 a întrebat:

Hey,TPU! Stiu ca e o intrebare cam stupida dar o sa o pun,totusi big grin. In San Andreas clasic poti avea intimitate cu vreo fata,ca sa ma exprim mai frumos? Daca da, spuneti-mi, exista vreun cod sau cum o fac?! Merci anticipat si dau fundita :*!

Răspuns Câştigător
| alexgt01 a răspuns:

Nu nu exista dar cand te duci la intalnire cu prietenele in joc ele te pot invita in casa e in timpul ala asta se intampla dar tu nu vezi nimic!

2 răspunsuri:
| Cosmotel a răspuns:

Da..se numeste Hot Coffee
http://games.softpedia.com/......-Mod.shtml

| Cosmotel a răspuns:

E un patch..trebuie copiate niste fisiere. daca nu te descurci, anunta-ma.