| SentimenteColorate a întrebat:

un pr de al meu face un sv de metin2 (TropikalMt2)
big grin
si ne trebuie arme si iteme si armuri
arme legendare kinguri plssbig grin
dar doar arma nu si omu cum ar fi un Pn-gbig grin
dau funda kiss:*

Răspuns Câştigător
| snickers_2782 a răspuns:

Ma pricep eu la din astea
big grin detalii la alex_snickers@yahoo.com

1 răspuns:
| iflroin1999 a răspuns:

Incearca sa creezi arme si armuri noi noi cu mar fii un king de nvel 1 care sal dea la level 1 sai ai sirius de level 1 niste pietre sa primesti la monstri cu m-ar fi piatra lovituri fatale +6 si altele sa ai cal armat din prima si la mag general sa gasesti king de 90 otravita +8 otel+9 acum depinde ce level vreti sa aiba otelu potiuni G albastre, rosii, mov, verzi, si sa nu coste nimic manta evadatulu icu 30kk ban isa se stranga repede camsa primesti cand intri la level 1 30kk manunchi cam ce zice ce pret ofi cufere de aur s ichei de aur la magazin cu preturi de 10kk 1 si cheia 13kk sa nu existe teleport si sa ai in inventar la level 1 un pergament care te teleporteaza nunde vrei sa ai magiile la P toate sa ai potiunea pentru lure la 5kk la magazin general rib fms din astea +9 la negustor de arme faceti si negustor de armuri la care sa fie carti pentr ucombo si pentru pescuit restul statusului sa fie la P sa gasesti armura de level 9 de level 100 si cam asta sper ca te-am ajutat scuze pentru creseli de ortografie si gramatica ma grabeam sunda te rog