| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ a întrebat:

Va rog sa imi spuneti si mie servere private de metin2 pvm, sa se faca banii cat de cat repede, eu jucam metin2mania un server ff frumos numai ca este inchis si ma plictisesclaughing ma gandeam cat e el inchis sa joc pe un alt server.

Răspuns Câştigător
| RaDu_3067 a răspuns:

Mondial Metin 2

1 răspuns:
| CuCiuLaki a răspuns:

Incearca mt2killer eu joc dar nu e in romana, jucam de 2 saptamani si aveam 100kk si lv 47! sau Revolutionlokmt2, este in italiana dar am un prieten care juca de 1 an si are 10kkk