| AndreiTrifan a întrebat:

vreau sa ma ajutați si pe mine cu ceva! Mi am luat niste componente de pc le am ansamblat si as vrea sa stiu cum instalez windows 10 pe el având in vedere ca doar e instalat, hard diskul e gol si as vrea sa ma ajutați cu niste video tutoriale sau cu ce puteți pentru a sti cum sa instalez windows 10! Țin sa menționez ca am windows-u pe cd si doar trebuie sa l instalez in pc dar nu stiu cum pentru ca pc u e nou e gol nu are nimic pe hard disk doar trebuie aprins si instalat windowsu dar nu stiu cum! Va rog sa ma ajutați, va mulțumesc!

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Iata aici un tutorial, daca vei mai avea intrebari intreaba! Link:
https://www.youtube.com/watch?v=ChdFgSqwUuI