| Ilinca_Robert_1999 a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva despre Steam. Am iteme de aproximativ 1€ in unturned. Stiti cumva de ce nu le pot vinde? Trebuie sa stiti ca am Steam Guard de mai mult de 15 zile. Dau funda cui ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| 3dy a răspuns:

Ai activat steam guard acum 15 zile trebuie sa aștepți 30 zile dacă ai cont premium adică dacă ai cont cu jocuri cumpărate sau iteme cumpărate în jocuri. Mi se pare dacă nu ai cont premium nu merge. Dar vezi intra la profil inventory, și vezi acolo dacă poți vinde vezi o chestie verde vinde sau sell jos în stânga sau dreapta nu mai știu în ce parte era dar este verde.