| xXCrystyanXx a întrebat:

Heyaaaa.Fratilor, am tot auzit de WoW si am zis sa ma apuc si eu, dar am cateva probleme.De pe site-ul oficial nu gasesc downloadlaughing. Am observat ca sunt mai multe site-uri cu WoW si nu stiu care-i ala bun.Imi puteti da voi site-ul oficial?
La WoW trebuie sa platesc pentru a-l juca?
Acum sa va intreb altceva.Mai demult am jucat si eu un fel de wow.In joc trebuia sa "construiesc" o armata si apoi sa atac alte rase.In urma cu ceva timp am auzit de la un prieten ca el joaca un WoW decat cu 1 singur personaj.Ca sa va dau un exemplu, ca Metinul.Ai un singur caracter si ti-l imbunatatesti, il cresti lvl echipament etc. Exista mai multe moduri de WoW?

1 răspuns:
| alexeu998 a răspuns:

Nu nu trebuie daca vrei iti dau eu contul pentru ca numai joc