| ILoveVampires a întrebat:

Heyy TPU! Am o mare problema... am intrat pe lady popular ( pe google) si i-am trimis vreo 60 de provocari unei prietene ca sa o ajut, apoi cand am vrut sa intru pe contul meu de nivel 13 nu ma mai lasat si nu stiu de ce ( am introdus numele si parola corect) si imi scrie ``couldn't connect to host`` stiu ce inseamna dar nu stiu ce s-a intamplat de nu ma mai lasa sa intru pe cont. Va rog care stiti ajutati`ma big grin crying

1 răspuns:
| romanyta a răspuns:

Nu tiu nici eu am incercat astazi sa intru dar mi-a scris ca la tine "could't connect to host" te rog daca afli ma anunti si pe mine de ce nu merge:{}