| Georgie a întrebat:

Hi, TPU! Cine joaca Wonderland Online?
Ma puteti ajuta si pe mine cu misiunea cu Roca si tatal ei mort?
Eu am ajuns pana acolo unde s-a ascuns in padurea din muntii negrii.Nu stiu unde este aceasta padure.Am verificat cateva paduri care le stiam, dar nimic.Please ajutoor.

Răspuns Câştigător
| Kanghu a răspuns:

In South island in colt. Ai nevoie de un avion ca sa ajungi in crapatura aia de munte si acolo il bati pe Frederico. Roca trebuie sa fie cu tine.

Dupa ce il bati pe Frederico(e cam greu ai nevoie de cineva sa te ajute) o sa devina pet`ul tau.