| AndyNarutoShinobi a întrebat:

Hi TPU! Nu demult mi-am luat PCSX2 0.9.8 (r4600)! La ultima chestie de la Configuration zice sa selectez un folder pentru nu știu ce bios de la program, dar când dau finnish îmi zice ca acel foder nu e bun, adică nu e unde trebuie și nu știu unde sa-l pun! Va rog sa ma ajutați ca vreau sa joc Naruto Ninja Storm 2!(Funda anticipata al cel mai bun răspuns!

Răspuns Câştigător
| snoppyamabil a răspuns:

Trebuie sa cauti un folder numit bios, ce se gaseste in folderul unde ai emulatorul(de obicei)
si PCSX2 0.9.8 ruleaza doar jocuri PS2(playstation2),iar NNS2(Naruto Ninja Storm2)ruleaza pe PS3 si X-BOX360
deci nu ai cum sa-l faci sa mearga, doar daca cauti un emulator pentru PS3 ori X-BOX360