| Aditzza213 a întrebat:

Hi TPU! Vreau sa incep Metin si vreau sa stiu care e cel mai bun, si cel mai usor. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Pool77 a răspuns:

Metin 2 ro e greu dar merita eu am avut 12 ani cand m-am acupat acolo am invetat tot ce stiu acum.Cand am inceput si eu cu privatele sa ma fi vazut am atins lvl 40 urlam ca disperaatu ce fain ce repede ce usor orice era pe jos eu strangeam te gandest in 2 luni pe normal facusem 30 si acolo in 30 min aveam 60 cu toate itemele +9. Eram ca un copil caruia i se aruta raiul. Eu zic sa incepi ca eu si dupa aia pe pprivat!

5 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Poti lua metin2 ro. insa, cresti foarte greu. Daca iei un privat, care iti da totul gata facut, nu vad rostul pentru. care-l mai joci.

Răspuns utilizator avertizat
| ZeHelp a răspuns:

Metin-ul care e garantat sa existe pentru cel mai mult timp este Metin2.Ro

| Alberto97 a răspuns:

Metin2 ro

| Psycho777 a răspuns:

Poti incepe cu metin2ro. Pentru ca e foarte greu, o sa obtii informatiile necesare pentru a incepe viata metin2laughing. Apoi poti trece la servere private [gen metin2gl], de unde o sa inveti cum sa te folosesti de ce ai invatat pe ro ca sa devii cel mai bun pe un privat. big grin