| ItDoesntMatter01 a întrebat:

Hii! big grin
am o intrebare : Cum pot sa fac sa micsorez cooldown-ul de la csgo atunci cand dau disconnect sau iau kick (se mai intampla )? gen ...am luat sambata trecuta cooldown(mi s-a luat curentul) si a trebuit sa astept pana azi (7 zile) ..si azi a trebuit sa merg neaparat pana undeva si iar am luat ..si iar trebuie sa astept pana sambata. Am auzit la cineva ca se poate face iar la 2 h..adica,daca mai iau ..sa fie iar de 2h, nu de 7d ..cum?
acum e in conntinuu de 7d..pff, am luat de vreo 5 ori (i hate my parent because they are lazy )

1 răspuns:
| AlyxandirClaw a răspuns:

Nu poți. Cooldown-ul devine din ce în ce mai mare pentru prevenirea abaterilor continue, ceea dintre câte se vede s-a și întâmplat.