| Tr3eaTxGh3osT a întrebat:

Hmm..Caut un joc, care jocu de felul lui e mai vechi si stiu ca incepe cu Gold parca si nu e stronghold sau numai stiu cum se numeste dar daca imi amintesc ca era ceva gen cu vrajitorii, paianjeni marii..etc era ceva mai de pe timpuri cum sa ziclaughing

Si in joc parca nu iti puteai contra oameni cred...Astept cat mai multe jocuri eu stiu cum arata jocu dar nu stiu cum se numeste...

P.S:Vrajitorii,paianjeni,demoni, soldati....Copaci fantoma..Jocu era super si vechi bine inteles si parca nu iti puteai controla prea bine oameni

3 răspunsuri:
| AlexUnder a răspuns:

Warcraft credwinking

| Tr3eaTxGh3osT explică (pentru AlexUnder):

Nu e warcraft scuzesad
Warcraft e nou jocu ala era mai vechi nitel.

| AlexUnder a răspuns (pentru Tr3eaTxGh3osT):

Nu world of warcraft, ci warcraft simplu. happy