| Leon12 a întrebat:

Http://hackfbaccountlive.com/generate.php
Cum intru pe contul care il sparg?

3 răspunsuri:
| AnimatedSignature a răspuns:

NU-L FOLOSI!
Pur si simplu nu mai scrie facebook hack si da pe primul link.
Cele cu nume dubioase gen hackfacebookfree.com sunt FAKE-uri!

| DataSoft a răspuns:

rolling on the floor vrei sa spargi conturi de facebook? LoL. in caz ca nu ti-ai dat seama e vrajela si poate ramai tu fara cont pe facebook.
tu crezi ca daca ar merge sa faci treaba asta ar publica cineva pe site-uri? ca orice "taranus" sa faca treaba asta gratis? eu zic ca nu.
bafta

| SteroidEdy a răspuns (pentru DataSoft):

E posibil sa spargi conturi, fratele meu a fost invatat la facultate, dar nu exista program sau site care sa o faca automat. Ca sa il spargi trebuie sa cunosti limbajele HTML etc si "structura" site-ului.