| BogdanDediu a întrebat:

Http://www.price.ro/......049451.htm
Care este cel mai bun volan dintre cele 4 adica de pe ce site e cel mai bun in afara de pc garage ca vine prea greu Funda+VOT!

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

De pe ce site vrei, sunt la fel, practice e acelasi model la mai multe magazine si la preturi diferite, daca ai incredere, ti-l recomand pe cel mai ieftin. Dar cel mai bine il iei de la PCGARAGE pentru ca sunt de incredere.

| BogdanDediu explică (pentru Ineys):

Nu vreau de pe pcgarage pentru ca ajunge prea greu si eu saptamana viitoare plec in Italia alta varianta?

1 răspuns: