| narcis1998 a întrebat:

Hyhappy cel care imi da site/ sau imi spune unde pot gasi urmatoarele lucruri primeste direct funda : vreau as ma joc minecraft fara da dosnloadez in afara de clone craft sau mai era un joc gen minecraft fara sa downloadez cu o cartita... daca spuneti cum se numeste sau un minecraft no download dau funda fast

1 răspuns:
| MeritiUnOs a răspuns:

Minecraft No Download nu cred ca exista. Dar daca vrei totusi Minecraft il poti downloada fara virusi de pe TeamExtreme. Cauti asa pe Google si dai pe primul rezultat si te uiti in Log, jos, ca scrie 10/27/2013 TeamExtreme 1.7.2 bla bla bla... Si e "You may download..." si dupa scrie "here" si poti sa apesi pe "here" si asa il downloadezi. Sper ca te-am ajutat.