| DomnulCuPruncii a întrebat:

I want a help. Ziceti-mi si mie un metin privat care e on si are rate bune la crescut si yang si sa nu trebuiasca sa muncesc enorm de mult for my items da totusi sa fie otel si arme de 65 in el apropo funda vot si FARA MT2HAMMER SAU GENURI CA EL!

Răspuns Câştigător
| ѕмιℓєfσямєℓℓу a răspuns:

Buna! Daca vrei un server de Metin bun, iti recomand Metin Stars http://www.metinstars.com/, dar ca sa iti mearga jocul va trebui sa downloadezi jocul iar dupa autopatcherul. (Selfpatcher) Deschizi folder-ul jocului MetinStars, iar dupa copiezi Selfpatcher-ul si il pui in folder-ul metinului. S-ar putea sa sune cam greu, dar garantez ca merge. Este un server foarte bun. Iti faci king1, dar dupa va trebui sa donezi. Sunt niste gm OK, care fac multe Event-uri iar in general daca ii intrebi ceva, iti raspund. Sper sa iti placa ^^.

| DomnulCuPruncii explică (pentru ѕмιℓєfσямєℓℓу):

Copile eu sunt gamer si stiu cei cu patchurile de la 7 ani nu ma subestima

| ѕмιℓєfσямєℓℓу a răspuns (pentru DomnulCuPruncii):

Nu te subestimez. Numai ca am mai fost intrebata 'cum downloadezi jocul', si m-am gandit sa te scutesc de intrebare. Dar daca stii cum, atunci bravo si ma bucur! happy Apropo, sper sa iti placa jocul

| DomnulCuPruncii explică (pentru ѕмιℓєfσямєℓℓу):

Adauga-ma ca prieten in momentul asta
e tare jocul dar e gen hammer ai itemele lui DUMNEZEU si vine unu si iti da 99999999999999999999k

4 răspunsuri:
| ToPBosS a răspuns:

Lunaris online, mondial metin2 funda?