| Robiii a întrebat:

Imi da cineva site`uri de metin2 privat? Plzzpuppy dog eyespuppy dog eyes happyhappy?

Răspuns Câştigător
26 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau sa va dezamagesc dar mie nu imi merge nici unu servar privat unele nu se descarca, iar altele nu merge sa iti faci cont, ca sa nu va mai zic ca unele sunt in limba germana sau chineza iar acelea nu merge sa itri pe ele asa ca varza servare varza!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.metin2gx.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuuu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aspiremt2: www.Aspiremt2.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.Metin2united.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://arcadiamt2.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.metin4you.com ia-l pe asta :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MondialMT2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau eu le stiu pe acestea www.metin2united.com www.metinGX.ro www.metin2tim.ro si www.metin2kingdom.com asta nu mai stiu daca e privat eu pe aceastea le joc :D

| Gabriel19951 a răspuns:

Http://blackstars.mt2.ro/
Rate 500% este 100% tradus in romana si este on 24/24 hostat! Enjoy este serverul meu!

| Cocay a răspuns:

Metin2gravity.ro Va asteptam!

| baiatbunb3b3 a răspuns:

Cel mai nou server privat de Metin2 cu Hamaky...retele de conectare MetinOfDarknesOriginalbyLightxD-1 pana la 20 pass 123...reg http://5. 36. 228. 181/ pentru alte informatii add bogdan19will

| baiatbunb3b3 a răspuns:

Cel mai nou server privat de Metin2 cu Hamaky...retele de conectare MetinOfDarknesOriginalbyLightxD-1 pana la 20 pass 123...reg http://5.36.228.181/ pentru alte informatii add bogdan19will

| alex2803_6594 a răspuns:

Www.metin2united.com e tare da la varamiu no mers sa se instaleze da incearca

| mary0o5ever a răspuns:

Metin2Style ai aici video http://www.youtube.com/watch?v=RxwYKkJpwwg :P e prea smecher metinu

| maTic a răspuns:

Nume Server: Metin2 Jokess
id hamachi:Metin2Jokess
parola:123
Descriere:foarte tare sv acesta intrati si voi si aduceti si oameni daca e big grin

| campeanuvasile a răspuns:

Metin 2 alaska sper sa iti placa laughing)