| Alex3629 a întrebat:

Îmi dă crash jocul, mă dă afară și merge cu lag am 32GB și am încercat să șterg mai multe poze, aplicații nefolositoare și tot degeaba.

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Stai putin vorbim de crash la jocuri pe PC nu?
ca ma induce in eroare faptul ca ai zis ca ai sters poze si aplicatii...ca si cum nu este spatiu suficient dar pe un telefon!

| JohnnydeFeer a răspuns:

32GB ram la pc?
Probabil ai memoria full la ram.
Mergi in task manager cand joci jocul si vezi cat la % ai in timpul jocului, Daca te referi pe telefon 32 GB memorie mai sterge din chestii sau verifica cat de cald e telefonul.