| EoAl3x a întrebat:

Imi da o eroare la metin2 :The application failed to initialize properly(0xe06d7363).Click on to terminate the application.

Răspuns Câştigător
| myhayvenin a răspuns:

Pai downloadeaza-l din nou si fa-ti alt cont, crede-ma ca asa am patit si euwinking

| EoAl3x explică (pentru myhayvenin):

Ce metin joci ca vad ca pe metin2 hard core nu merge asa.Zi ce metin joci poate o merge pe mt ala.

3 răspunsuri:
| myhayvenin a răspuns:

Yo joc metin2 mania si metin2 epical sunt cele mai tariwinking

| EoAl3x explică (pentru myhayvenin):

Si eu epical baga ID meu :alex_98_forever,poate jucam epical impreuna
big grin