| emanuel778 a întrebat:

Imi dati niste servere de minecraft 1.7.2 la care nu este whitelist sau parola? as prefera in special unul de hunger games sau survival games

2 răspunsuri:
| draand28 a răspuns:

Intra pe Ultimate.Ranked.Ro! Este un Server Foarte bun pentru MineCraft! Are Survival/Creative/MiniGames si este de 1.7.1/1.7.2/1.7.3/1.7.4 NO LAGG

| Snakebosu23 a răspuns:

Pai.daca nu ai cont premiu pe minecraft, nu poti sa te joci decit pe servere non-premiu, iar pe aceste servere poti sa iti alegi orice nume vrei, deci fara o parola oricine ar putea intra pe contul tau asa ca nu exista..doar daca gasesti pe cineva cu server privat