| maxum a întrebat:

Imi dati va rog o idee de jocuri de alea gen call of duty sau ceva de genu ca ma plictisesc

2 răspunsuri:
| LittleBugsBunny a răspuns:

Daca te plictisesti te poti juca woeld of tanks e destul de dragut eu joc varianta in rusa tankionline sunt deja sergent iti upgradezi tancul si lupti pe diferite moduri sa furi steagul iti numara nr de tancuri distruse si pentru fiecare tanc primesti exp cu cat mai multa exp ai cu atat mai multe arme ai si mai performante

| longard a răspuns:

Daca ai calculator bun incearca crysys
sau daca vrei du-te pe google si cauta nplay apoi mai este far cry