| SnakeTheChaos a întrebat:

Imi fac un cont nou pe metin2RO ce server imi recomandati? Ce rasa sa ma fac? Ce skilluri sa iau? Si sfaturi cum sa fac bani si sa cresc rapid la rasa respectiva imi puteti da? sau daca aveti un cont dati-mi un mail cu el la snake_the_eye_of_chaos%yahoo.com! Multumesc

1 răspuns:
| Cristiann_2359 a răspuns:

Eu am jucat metin dar acum nu mai joc.Iti recomand sa iti faci pe Virgo sau Pegasus si pe regatul rosu sau albastru.Cel mai bine e sa te faci Sura pe arme magice sau War pe corp.Ca sa faci bani si sa cresti poti sa intri inr-o breasla sa iti faci prieteni si sa ii rogi sa et creste, cel putin eu asa faceam si dadea raode.