| vreaumult a întrebat:

Imi mege la high GTA 4 pe Laptop HP 250 cu procesor Intel® Core® i3-3110M 2.4GHz, 4GB, 750GB, nVidia GeForce 820M 1GB, FreeDOS, Black. Repede!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

GTA 4 nu ar merge la High pe nici un Laptop.

| DuDDy24 a răspuns:

Nu ai nicio sansa sa il joci la high... posibil pe medium-low, dar nu iti pot garanta ca va fi playable...
GTA IV e asa de prost optimizat incat ai nevoie de un pc de gaming mediu ca sa il rulezi la high...

| vreaumult explică (pentru DuDDy24):

Lol frate nu cred ca sti jocu ca l-am luat si imi merge la high nicio picatura de lag in niciun loc.

| DuDDy24 a răspuns (pentru vreaumult):

Poti sa spui ce vrei tu, dar nu te cred...procesorul are puterea sa il duca pe high, dar cu placa aia video nicio sansaoh go on
Stiu jocul ala de cand a aparut, iar pana in prezent l-am rulat pe 3 pc-uri diferite si stiu ce si cum, stiu cat de prost e optimiza, stiu cat cere ca sa fie jucat pe high, asa ca eu unul nu te cred:p