| XXdenisXX84 a întrebat:

Imi Merge Gta 5 pe acest laptop Gta 4 mi-a mers la hight
Procesor: Intel(R) Celeron(R) CPU B830 1.80 GHz 1.98 GHz
Ram: 4 GB
Placa Video: Intel(R) HD Graphics Desktop 2 GB
Video Card:Vram: 64 MB
Hard Disk: 500 GB
gta 4 imi ajungea la 40 60 fps minecraft la 130 fps

6 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Fa-mi tu filmare cum rulezi gta 4 pe high in 40-60 fps pe ragalia aia si iti cumpar eu gta 5 pe steam!

| Adrian926a a răspuns:

Daca ti-a mers gta 4 pe acel laptop ar fi o minune mai ales la 60 fps in fine gta 5 nu o sa iti mearga chiar si pe super low nu o sa mearga deloc
minim procesor e Intel quad 2.4 ghz

| yumix123 a răspuns:

Asa ceva este imposibil, deci ori minti, ori nu iti cunosti componentele laptop-ului.

| XXdenisXX84 explică:

Gta 4 da erau dar nu toate hight
Shadow era la off cami sacada aveam lag

| XXdenisXX84 explică:

Ba eu nu ascult pe niste prosti de pe TPU
Voi ce sunteti hackeri sau ce boala voi puteti spune numa da sau nu mai bine taceti
Prietenul meu are un procesor amd +3000 vechi 2 gb ram nVIDIA geforge 512 mb video card 0 mb si i merge gta 5 la setari low

| XXdenisXX84 explică:

Uitati va la un video nu eu l-am filmat
https://www.youtube.com/watch?v=cXmPwWKPVkc