| kMirke a întrebat:

Imi merge GTA IV pe urmatoarele componente? Si la ce nivel mi-ar merge? :-s

- Procesor Intel Core i3, 3.3 GHz

- Placa Video nVidia GeForce GT 630 2 GB DDR3, dedicata

- HDD : 500 GB, 7200 Rot/Min

- 6 GB Ram, DDR3, 1333 MHz

- Sistem de operare : Windows 7 Ultimate.

Răspuns Câştigător
| anonimguy3 a răspuns:

Doamne ce raspunsuri proaste dau astia
Iti merge normal cu sistemu ala mai ales cu placa aia video si ti-ar merge si pe o placa video de genu:
NVidia GeForce GT 220 1GB ca eu placa asta video o am. ma rog iti merge la detalii MAXIME sper ca ti-am fost de ajutor.

1 răspuns:
| Anonim9001 a răspuns:

GTA 4 ar merge bine pe urmatoarele informatii de sistem date de tine. cerinte minime ar fi de un procesor 1.5 ghz si minim 1 Gb RAM