| Shobu a întrebat:

Imi poate da cineva un link de unde pot descarca The Sims 2? [nu conteaza care, dar sa mearga 100%]

1 răspuns:
| Bianca4926 a răspuns:

Http:elena.bianca44: mai creez pufosi pe pisici.pufosi.org
elena.bianca44: vrei sati trm poze
elena.bianca44:?
elena.bianca44: vrei?
elena.bianca44: cf
elena.bianca44: mai esti
elena.bianca44: mjustzshhsjj jszs smjss d f d bg x f jh g g hcmdhjfnfdzfv, gmfv, hsfvksşlmlfdhjkfmjbkjgldjljth h hv jdxhzhfhdngdbnbbnbndnd ml, s, .....sjnshhhhssjjsjsjsdndndnncncncncncncnnddndn dnd dnd dnd elena.bianca44: mai creez pufosi pe pisici.pufosi.org
elena.bianca44: vrei sati trm poze
elena.bianca44:?
elena.bianca44: vrei?
elena.bianca44: cf
elena.bianca44: mai esti
elena.bianca44: mjustzshhsjj jszs smjss d f d bg x f jh g g hcmdhjfnfdzfv, gmfv, hsfvksşlmlfdhjkfmjbkjgldjljth h hv jdxhzhfhdngdbnbbnbndnd ml, s, .....sjnshhhhssjjsjsjsdndndnncncncncncncnnddndn dnd dnd dnd elena.bianca44: mai creez pufosi pe pisici.pufosi.org
elena.bianca44: vrei sati trm poze
elena.bianca44:?
elena.bianca44: vrei?
elena.bianca44: cf
elena.bianca44: mai esti
elena.bianca44: mjustzshhsjj jszs smjss d f d bg x f jh g g hcmdhjfnfdzfv, gmfv, hsfvksşlmlfdhjkfmjbkjgldjljth h hv jdxhzhfhdngdbnbbnbndnd ml, s, .....sjnshhhhssjjsjsjsdndndnncncncncncncnnddndn dnd dnd dnd elena.bianca44: mai creez pufosi pe pisici.pufosi.org
elena.bianca44: vrei sati trm poze
elena.bianca44:?
elena.bianca44: vrei?
elena.bianca44: cf
elena.bianca44: mai esti
elena.bianca44: mjustzshhsjj jszs smjss d f d bg x f jh g g hcmdhjfnfdzfv, gmfv, hsfvksşlmlfdhjkfmjbkjgldjljth h hv jdxhzhfhdngdbnbbnbndnd ml, s, .....sjnshhhhssjjsjsjsdndndnncncncncncncnnddndn dnd dnd dnd