| fyrelord a întrebat:

Imi poate spune cineva cum pun persoane care te inspira, filme preferate, muzica preferata, si astea la facebook, tot dau peste tot si nu gasesc cum sa le modific..., daca ma poate ajuta cineva funda!, scuza pentru categorie

Răspuns Câştigător
| GregHouse a răspuns:

Mai intai intri pe profilul tau. Undeva in centru-dreapta trebuie sa fie optiunea Modifica profilul. Dai click acolo si-n stanga vei avea Informatii generale, Imagine de profil, Prieteni si familie etc. Gasesti tot ce vrei acolo. Mentionez ca eu nu am Timeline, nu stiu daca pentru cei care au lucrurile stau la fel.
In orice caz, daca ai Timeline, ar trebui sa derulezi putin in jos pagina si-n stanga sus apare jurnalul. Si de-acolo apare o lista in cascada cu aceleasi lucruri. Nu stiu sigur, doar cred. Mult succes!