| Alexander25 a întrebat:

Imi poate spune cineva toti pasii pentru a instala si pentru a ma juca online Dota?

Răspuns Câştigător
| EricCartman a răspuns:

Descarci warcraft 3 reing of chaos and warcraft 3 the frozen thrones apoi descarci garena faci cont pe garena descarci patch 1, 26a si gata asta e tot. Uite id-ul meu cosmyn_cosmyn. 1997 daca vrei sa te invat si poate si jucam...

3 răspunsuri:
| DauSiFug a răspuns:

Intra pe www.joaca-dota.blogspot.com si gasesti tot ce ai nevoie :D

| DauSiFug a răspuns:

Intra pe www.joaca-dota.blogspot.com si gasesti tot ce ai nevoie :D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce te face sa crezi ca poti juca un joc ca Dota (care nu este pentru oricine) daca tu nici nu stii sa-l instalezi.