| WithoutName123456789 a întrebat:

Imi propuneti si mie niste jocuri faine pentru pc, dau funda!

Răspuns Câştigător
| Cipy23 a răspuns:

Sall! Pai depinde ce configuratie ai la PC si ce categorii de jocuri preferi, eu o sa iti dau cateva jocuri mai noi si mai vechi din fiecare ctegorie :
Hitman absolutions (nou)
Hitman Blood Money (vechi)
Dirt 2, 3
Vietcong
Ice Age ( e mai mult un joc pentru copii dar merita jucat e funny )
Silent Hunter 4, 5
Tomb Raider : Legend, Underworld
Syndicate
The Witcher 2
Lego Star Wars 3
Company of Heros
Metro 2033, Last Light
Dragone Age
Skirim 4
Prototype
Splinter cell
Euro Truck Simulator 2
Mercenaries 2
Total War : Rome 2
Dishonored
Bioshock : Infinte
Far Cry 2, 3
Mafia 2
Max Payne 3
Star Wars Battlefront 2
The Firs Templar
Assasin's Creed toate serile
Grid 2
Si doar astea imi vin in minte acum dar stiu mai multe, cred ca ai auzit de multe jocuri dinte cele enumerate mai sus, dar le-am pus si pe ele pentru ca merita jucate nu degeaba sunt asa cunoscute si am mai pus i cateva jocuri mai necunoscute dar care mi-e mi-au placut. Succes! Nu uita sa dai funda daca asta ti s-a parut cel mai bun raspuns!

4 răspunsuri:
| 777777788888888 a răspuns:

Elsword
Grand chase
Dragon Nest
Eden Eternal
Eternal Saga
SkullGirls
SwordGirls
SoulMaster
Dota2
League Of Legends
TERA Online
FlyForFun
Fiesta Online
Wizard 101
Aion
Allods

Norocwinking

| winer98 a răspuns:

Battlefield 2,3
call of duty 1, 2, 3, 4
mount&blade
Seria nfs
gta 4
asasins creed

| dayaprincess a răspuns:

Pai depinde ce jocuri iti plac actiune, masini etc.mie imi plac plante vs zombi, alion, dota2, hitman absolutions, mafia 2, dragon age si cred ca atat momentan atat imi vine in minte happy ps:swordgirls, fly for fun

| werrw a răspuns:

Metin