| M1R3L a întrebat:

Imi puteti da si mie exemple de jocuri care imi merg pe pc meu? Dau funda.

Procesor:Intel Celeron Cpu 2.40GHz
Ram:2046MB Ram
DirectX 9.0c
Windous:Microsoft Windous XP Professional
Placa Video:256Mb Radeon 9200 PRO AGP ATI.

DAU FUNDA, DATI RASPUNSURI REPEDE! nu conteaza jocurile daca is online sau simplu doar dati exemple

2 răspunsuri:
| geo675 a răspuns:

Pai call of duty 4, call of duty 3, gta san andreeas,gta vice city,sero sam, sero sam 2, nfs.carbon si nfs. most wanted. FUNDA plssssss ca nu prea am

| Aniu a răspuns:

Pai ai un PC foarte invechit din pacate dar uite cateva care cred ca iti merg :

Prince of Persia pana la The Two Thrones
GTA pana la San Andreas
Call of Duty pana la 3
Need for Speed pana la Carbon

Funda big grin?