| perfusion a întrebat:

Imi puteti da si mie un link de unde pot donwloada driverul pentru imprimanta : HP Photosmart c3100 series? Dar sa mearga, am cautat si eu pe google si nu gasesc nimic bun. Multumesc anticipat + funda.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Instructiuni ai aici http://h20000.www2.hp.com/......cument.jsp pe site-ul oficial HP

Daca spuneai si ce windows ai iti dadeam link direct de download! In instructiuni scrie ca poti descarca driver HP Photosmart C3125 All-in-One Printer care este cel mai apropiat de c 3100!