| Chiar a întrebat:

Imi puteți expluca va rog cum e cu copyright-ul pe YouTube? Daca vreau sa pun o muzica trebuie sa ii cer voie artistului? Si daca fac copyright ce se întâmplă?

1 răspuns:
| Voicu_Toma_2000 a răspuns:

Deci,daca yey 1 copyright piate acea mai nulte consecinte, dar de cele mai dese ori nu vei mai putea face liveuri timp de 3/6 luni in functie de gravitate.Muzica trebuie cumparata de la unii artisti, nu de la toti.Dar poti folosi muzoca de la ncs sau alte canale.Copyright mai poti lua si daca postezi un joc fara acordul creatorului.(Cum a fost cu metin 2 serverele private.). Sper ca te-am lamurit.