| RobertSteaua02 a întrebat:

Imi puteti recomanda si mie niste jocuri pe Android, memorie maxima 1 GB! Fundaa!

2 răspunsuri:
| Mic_Al_1983 a răspuns:

Mie imi place acesta, desi e cam greu pana te prinzi sa faci scor mare: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.xlyus.circlepong

| TheYoungLady a răspuns:

Descarca 8 Ball Pool.(biliard) E super tare, am devenit dependenta de el pot spune laughing Te poti conecta folosind facebook-ul si poti juca contra prietenilor tai! Dupa parerea mea e foarte captivant si iti dezvolta capacitatea de gandire! big grin (ai nevoie de internet pentru a juca)
Un alt joc care il am este Looney Tunes Dash (gen Temple Run). La inceput pare plictisitor dar dupa cateva nivele vei fi tot mai captivata pentru ca atunci cand nu reusesi sa indeplinesi misiunea de la un level, pierzi o viata(in total sunt 5 vieti). Infine, daca il descarci, o sa descoperi ti toate chestiile astea! happy
Ar mai fi jocuri interesante precum cele de la Ketchup : Phases, zig-zag etc :*