| heos a întrebat:

Imi puteti spune ceva jocuri faina in afara de metin, mainecraft, gta,

3 răspunsuri:
| Ady100 a răspuns:

Call Of Duty, Hitman, Crysis, Serious Sam, Spec Ops:The Line, Saints Row 3, Duke Nukem Forever, Metro 2033, Assassins Creed, Skyrim, BattleField, Ghost Recon:Future Soldier, Wolfenstein, Command And Conquer Red Alert 3, Rome Total War 3, The Amazing Spiderman, Bioshock Infinite, Diablo 3, Far Cry 3, Far Cry 3 Blood Dragon etc.
Sper ca te-am ajutat sa gasesti jocuri faine! big grin

| nonbar a răspuns:

Tanki online, Imperia Online, Need For Speed World, Fifa, World of Tanks

| Dra3gn2 a răspuns:

Call Of Duty Modern Warfare 3 Black Ops, Skyrim, HitMan Absolution, Crysis 2&3
Operation Flashpoint 1&2