| steffz1 a întrebat:

Imi puteti spune niste jocuri frumoase pe pc gratis, am pc bun si pot rula orice joc. Sa nu fie minecraft, gta, metin2, lol, nfs world....

5 răspunsuri:
| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Zi-mi cerintele pc-ului sa fiu sigur ce jocuri iti dau (cat de faine sa fie)

| noone33 a răspuns:

Tf2,Sleeping dogs, FIfa 13, 14, 15, Pes 13, 14, 15, Nba 2k, Sniper Elitte, WWE 15 etc...

| steffz1 explică (pentru noone33):

As vrea si eu fifa 14, 15 dar sunt cu bani daca mi-ai putea lasa un link de unde sa le downloadez free as fi bucuros.

| noone33 a răspuns (pentru steffz1):

Daca ai un media galaxy pe langa tine ai putea sa fugi sa iei fifa 14 cu vreo 59, 99 nu cred ca dai o avere happy

| valyk17 a răspuns:

Sniper (Cea mai noua editie)