| nic3rr a întrebat:

Imi puteti spune niste jocuri pentru un pc mai slab? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Project igi (1 si 2), return to castle wolfenstein, nosferatu, red alert 2 yuri's revenge, the chronicles of riddick - assault on dark athena

2 răspunsuri:
| nOOblike a răspuns:

Daca tot ai un PC slab, nu-l mai incarca, de ce nu te joci jocuri online? Uite aici un site frumos si am gasit destule jocuri faine, cu batman, masini 3d, counter strike online, jocuri unity 3d. Arunca o privire http://www.jocurihd.com/

| corector11 a răspuns:

Pai un joc online care merge pe aproape orice PC ar fi Metin 2, Drakensang online, CS... daca e revino cu detalii. Ce fel de joc cauti?