| ady1995 a întrebat:

Imi puteti spune niste servere metin2 private unde cresti foarte repede dar sa fie 100% traduse in engleza sau romana?
Funda...

15 răspunsuri:
| GameMaster a răspuns:

Http://frzmetin2.servegame.org/ Intra si vei vedea super tere metinul sper sa-ti placa

| pNc69 a răspuns:

Salut daca vrei iti spun eu cateva:
Metin2oradea
Metin2aventure (s-a redeschis)
Metin2epical
Metin2merkury
Metin2HotStyle(cred ca asta are 1500-200)
Metin2Apollo
Metin2Antic
Metin2Mage
si mai stiu daca vrei sa ma contactezi id de mess este djsergiu_2000@yahoo.com

| bughy07 a răspuns:

Poti sa incerci : Metin2 Extreme, Metin2 Mondial, Metin2Tdl, Metin2Lunaris, Metin2Tim, Metin2 Empire... Plzzzz FUNDA

| Ciorba232232 a răspuns:

SITE: www.metin2thc.ro
Facebook:https://www.facebook.com/Metin2THC
Un nou server PVM-Mediu.Lv.Max 105 foarte interesant intrati sa vedeti;)

| gaby1996 a răspuns:

Sper sati placa asta: www.metin2tim.ro

| Aerow a răspuns:

Cel mai tare server metin2razzyus.dyndns.org
GO GO GO

| Cosmyyy96 a răspuns:

Uite aici cel mai tare server de metin2 www.epicalmt2.ro

| Cosmyyy96 a răspuns:

Uite aici cel mai tare server posibil de metin2 www.epicalmt2.ro

| soryn23 a răspuns:

Buna, Echipa M2DarkLegion te invita pe noul server de Metin2 pentru a avea parte de noi aventuri, CliK pe link'ul urmator! http://metin2dl.vsmt2.eu/index.php?s=home.

| Stanila_Florin_1994 a răspuns:

Www.shadowmt2.com
Descriere: Server ShadowMT2 PVM ( 60% ) - PVP ( 40% ) 24 / 24 | 7 / 7. Levelul maxim este 127. Acesta cuprinde iteme noi evoluate, bonusuri 6/7, sigilii noi si iteme noi (cateva 2010-2012). Se creste acceptabil. priviti video-ul pentru a vedea exact cum este serverul. :)>- Cui ii place si cine vrea, un thanks nu strica :">

| Stanila_Florin_1994 a răspuns:

Www.shadowmt2.com

Descriere: Server ShadowMT2 PVM ( 60% ) - PVP ( 40% ) 24 / 24 | 7 / 7. Levelul maxim este 127 Acesta cuprinde iteme noi evoluate, bonusuri 6/7, sigilii noi si iteme noi (cateva 2010-2012). Se creste acceptabil. priviti video-ul pentru a vedea exact cum este serverul. :)>- Cui ii place si cine vrea, un thanks nu strica :">

| Home a răspuns:

Http://feelmetin2.ruls.ro/ Cel mai tare privat

| iNfOr123 a răspuns:

Uite aicea metin2 http://demential-metin2.webnode.com este foarte frumos.

| iNfOr123 a răspuns:

Uite un sv frumos de metin http://demential-metin2.webnode.com intra sa vezi cum e.