| NoNameMike a întrebat:

Imi puteti spune o placa grafica buna dar pretul sa fie cuprins intre 150-250 de lei.O placa pe care ar merge jocuri cool pentru ca am o placa de tot rahatu`si ma enerveaza.Multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| xDr0gs a răspuns:

Cauta modele de placi Nividia sunt foarte bune!

| Raducu95 a răspuns:

Nvidia 9800GT 512 MB sau 1 GB / 256 bits o gasesti pe la 2 mil si ceva
mai este si 9600GT 512mb / 256 bits la 1 mil 400-700 cam asa.
funda? big grin

| xR3fR3Shx a răspuns:

Intre 150-250 nu prea exista ceva foarte bun. Poate ceva jucat pe low-medium saints row the third Nvidia 8600gs 1gb.

| yusty1980 a răspuns:

Eu imi luasem gt440 la 250 de lei si este foarte buna ruleaza orice joc.(nu toate la grafica maxima) Dar acum mi-am luat un msi gtx560 ti twin frozr 2 si joc orice joc aparut la graficile maxime si costa 1000 lei. Eu zic sa mai strangi bani si sa iti ieu una ca a mea daca vrei sa joci la grafici maxime, dar daca nu vrei iti recomand gt 440