| MasterGamer1995 a întrebat:

Imi puteti spune si mie niste jocuri Open world? Dar nu de vreo 40 Gb cam vreo 6, 7 poate si 10gb dar sa fie open world.
Si ca sa nu imi spuneti jocuri care le am deja si sunt open world
(Just cause 2, Gta san andreas,Gta IV,Assassins creed Black Flag,Assassins creed 1, Assassins creed 2 (II,Brotherhood si revelations),Assassins creed III, The amazing spider man 1(nu il vreau pe 2), Saints row IV si cam atat.Dar nu imi ziceti jocuri dintr-astea gen The Godfather sau cum s-o numi. Dintr-astea noi...De exemplu se poate si Mafia (chiar daca e vechi)...Astea mai faine!

Multumesc!

36 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Skyrim

| MasterGamer1995 explică (pentru Zangetsu):

Loooolll....Cine mai joaca jocuri de genu asta? Si zi si tu mai multe!

| KodrutZ a răspuns:

Fallout 3. Restul sint pentru copii de cresa prin comparatie.

| MasterGamer1995 explică (pentru KodrutZ):

Unu in care ai ce sa faci! De exemplu Gta IV! In ala poti sa inpusti sa faci misiuni! In ala e o apocalipsa!

| KodrutZ a răspuns (pentru MasterGamer1995):

Daca nici Fallout 3 nu ai ce sa faci... GTA 4 il am in Steam, am jucat citeva ore si efectiv nu am mai simtit curiozitatea sa ma intorc la el.

| anonim_4396 a răspuns (pentru KodrutZ):

Ai jucat macar vreodata Skyrim? la Power nu am pretentii, poate daca mai punea inca 3 de o in acel lol si la acel comenatariu parea mai destept dar asa, dar tu, ce naiba laughing. sau New Vegas? Chiar daca nu mi-a placut la fel ca Fallou3 din cauza misiunilor, a fost destul de bunicel

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Skyrim caca. Booooring. La fel ca toate din seria Gothic. Boooooooooooooooooooooring. New Vegas, desigur. Pina la urma tot un hal de Fallout 3 e si NV.

| anonim_4396 a răspuns (pentru KodrutZ):

laughing nu esti normal asta e clar. app, ai vazut ca Betsheda tine conferita de la E3 anul asta? Toata lumea asteapta sa arate sau sa zice ceva despre Fallout 4.

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca ar scoate si astia unul mai fara buguri si la fel de palpitant, chiar ca l-as cumpara. M-am ars cu Mass Effect 2 ca am cumparat collector's edition. Am dat vreo 250 RON daca imi aduc bine aminte. Si a fost o dezamagire totala. Nici Miranda Lawson nu l-a salvat...

| anonim_4396 a răspuns (pentru KodrutZ):

" Nici Miranda Lawson nu l-a salvat..." rolling on the floor. Bine de mine ca nu ma omor cu Mass Effect. Oricum, daca iese Fallout, il cumpar pe steam dupa o luna 2. Am citit mult despre Fallout 3 si Skyrim si ambele aveau multe bug-uri la inceput, ca unii care nu sunt fani nici nu au mai jucat jocul. Asa ca mai bine il las ceva timp si dupa il joc. Tare ar fi sa nu zica nimic despre Fallout 4, iti dai seama cum vor reactiona aia. Ce a fost la Final Fantasy 7 "refacut" ca a fost aceeasi porcarie numai ca adusa pe PS4 dar ce o sa fie aici, omor in masa laughing.

| MasterGamer1995 explică (pentru KodrutZ):

Imi pare rau am vazusem doar cateva screnshooturi acum l-am terminat dar am cam sarit peste questuri....Am ajuns la ala cu "Finding The Garden of eden" si de acolo am continuat pana la final si acum vreau sa imi iau DLC-ul broken steel...

| KodrutZ a răspuns (pentru MasterGamer1995):

Oh, da. Nu conteaza ca ai sarit questuri. Poti sa il joci de vreo 10 ori pe putin cap-coada si de fiecare data sa faci chestiile altfel...

| MasterGamer1995 explică (pentru KodrutZ):

A deci daca fac ceva altfel se schimba povestea?

| KodrutZ a răspuns (pentru MasterGamer1995):

Ihi, sint foarte multe questuri care schimba complet ce faci de la un punct incolo. Ai detonat nucleara sau ai dezamorsat-o?

| MasterGamer1995 explică (pentru KodrutZ):

Pai eu am asteptat sa fac level si sa pot sa o dezamorsez(Sa imi upgradez Skillurile).

| KodrutZ a răspuns (pentru MasterGamer1995):

Sa vezi ce frumos sare in aer toata cosmelia aia... si dupa aia primesti apartament la bloc.winking

| MasterGamer1995 explică (pentru KodrutZ):

Pai asta cu Megatonu` e la inceput?

| KodrutZ a răspuns (pentru MasterGamer1995):

Fix la inceput dai de Megaton. Pina ajungi sa discuti cu nea' Caisa ala care te imbie sa plantezi bomba ai oleaca de plimbat pe ici-colea...

| MasterGamer1995 explică (pentru KodrutZ):

E na da trisam si noi oleaca cu "TMM"-ul happy

| KodrutZ a răspuns (pentru MasterGamer1995):

Daca si in jocuri ca Fallout stai sa folosesti cheaturi...

| MasterGamer1995 explică (pentru KodrutZ):

E na de la Little Lamplighter pana in Rivet City...Ai cam mult de mers(toata mapa pe diagonala).

| KodrutZ a răspuns (pentru MasterGamer1995):

Pai ai ce face, nu te plictisesti...winking

| MasterGamer1995 explică (pentru KodrutZ):

Am DLC-urile.Cum le activez? Sa le activez pe toate?

| KodrutZ a răspuns (pentru MasterGamer1995):

Nu mai stiu, am jucat asta cu vreo 3-4 ani in urma ultima oara...

| MasterGamer1995 explică (pentru KodrutZ):

Imi poti da ultima salvare? Doar sa bag codu 2-1-6

| KodrutZ a răspuns (pentru MasterGamer1995):

Iti dai seama ca nu mai am nici urma de salvare...

| Jipa95 a răspuns:

Dying light, far cry 3/4.

| MasterGamer1995 explică (pentru Jipa95):

Far cry 3 l-am jucat mai demult Dying light nu imi place pentru ca e prostesc iar far cry 4 seamana prea mult cu far cry 3 asa ca multumesc degeaba...

| Jipa95 a răspuns (pentru MasterGamer1995):

Atunci asteapta gta v tongue

| MasterGamer1995 explică (pentru Jipa95):

Ala mi-l iau de playstation...

| VladyXR a răspuns:

BullyScollarship are doar 3-5 gb, si e fain, chiar daca e vechi/

| MasterGamer1995 explică (pentru VladyXR):

Haha....Ala il am!

| MasterGamer1995 explică:

Telefoane112 stii ce mi-ai dat acolo, stii ce înseamnă open world? De exemplu Five night at freddy 2 e smecher l-am jucat le telefon dar nuve open world! Open world înseamnă ca esti deschis la lume(poti face orice vrei)! Iar din cate stiu eu Just Cause 3 nu a apărut încă de PC nici de Play station nu cred ca... Outlast tot nu e open world The wither 3 wild hunt nici ala nu cred ca a apărut...

| ZuCris a răspuns:

Skyrim e super

| telefoane112 a răspuns:

Wolfenstein The New Order, Watch Dogs, Sleeping Doogs, Call of Duty Black Ops 2, Gta IV Episodes From Liberty City, Mafia II, Hitman Absolution si Blood Money, Sniper Ghost Warrior 2, Sniper Ellite Nazzi Zombie 2, nu am cum sa iti spun Destiny care e cel mai vandut joc din lume si cel ami tare care si-a scos profit 500 de milioane de dolari(m-am uitat pe un documentar top 7 jocurii si era prezentator un roman, daca vrei sa te convingi iti dau si linkul)in fine Destiny e doar pe PS3/4 Xbox 360/One.....asa sa continuam, Outlast Whistleblower, Just Cause 3, Assassin's Creed Unity/Rogue/Comet, Max Payne 3, Five Nihts At Freddy's 2, Farming Simulator 2015, Fifa 2015, Battlefield 4, Batman Arkam Night, Call of Duty Advanced Warfarer, Star Wars Battle Front, The Witcher 3 : Wild Hunt,Dragon Age Inquistion, The Club, Ninja Gaiden Black, Red Dead Redemption 2, Skirim,Stranded Deep, Penubra Black Plague, Among The Sleep, Octodad, loogic chiar daca Far Cry 4 se aseamana cu Far Cry 3, el ramane un joc foarte tare oricum uite inca cateva jocuri, Counter Strike Global Ofensive, Euro Truck Simulator 2, 18 Wheels of Steel Extreme Trucker 2....si cam atat, Funda?

| telefoane112 a răspuns:

Si scuze ca sunt unele chair de 40 GB...dar frate....nu gasesti jocuri noi la mai putin de 10 GB