| AlexTodor a întrebat:

Imi puteti spune un joc, de preferat Open-World, care sa mearga pe calculatorul meu (Placa video ATI Radeon Xpress 200M Series si procesor Pentiun Dual-Core T2130 @ 1.86 GHz), dar sa nu fie GTA, Far Cry, Mafia, Tomb Raider, Hitman, Spiderman, Gun, Call of Duty, Counter-Strike, Metin2, Max Payne pentru ca le-am gatat, si daca puteti, puneti un link de download
Funda

1 răspuns:
| j1NNNx a răspuns:

NU este bine sa iei de pe linkurile la alti deoarece nu poti stii cum iei virusi/ sau poti lua un KEYLOGGER in cel mai prost caz si sa iti pierzi toate datele personale happy

Totusi un joc fain e skyrim, open world, RPG