| Razvan2004 a întrebat:

Imi recomandati si mie un laptop de gaming pana in 800 euro macar sa mearga jocurile astea : minecraft, Cs:Go, ETS2 (euro truck simulator 2 )

Răspuns Câştigător
| userul7200 a răspuns:

WTF jocurile astea le poti juca si pe calculatoru lu bunicu...Ia-ti unu de vreo 500 de euro daca tot vrei de gaming si bun a fi...al meu nu pot sa zic ca-i chiar de ''gaming'' da toate jocurile astea merg la max pe el.

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Jocurile astea NU au cerinte mari, deci alege-ti unul care vrei care sa se apropie de 800 e si garantez eu ca-ti vor merge mult mai multe jocuri decat ai zis aici si mai bune! big grin

| Razvan2004 explică:

Multumesc am pus exemplu jocurile acestea pentru ca am un laptop varza si mie era frica sa iau altu tot la fel de prost