| xX Kikyo Xx a întrebat:

Imi spun niste prieteni ca pe ourworld e mai bun zoe's club decat rezidentstraight face. spun ca la zoe's club primesti tot ce e la rezident (acces la plaja, condo mare, marketplace, boosts 100+, chestile de condo rezident etc.) si inca mai mult. e adevarat? Spunetiva parerea happy

Răspuns Câştigător
| ysabelutza99 a răspuns:

Sunt amandoua bune,doar ca la zoes club tu primesti si accesul la un magazin, dar adevarul este ca, si platesti mai mult...Acum este alegerea ta, dar eu as alege residentul de 1 an...

1 răspuns:
| SiAtat_Marie_1993 a răspuns:

Parerea mea e ca zoe e club e naspa pentru ca trebuie sa ai FOARTE MULTI GEMSi straight face Anumite boxuri care le poti cumpara de la zoe club sunt peste 2.000 gemsi si cine are atatia gemsi!? EU nu am vazut pe nimeni straight face mai bine rezident. Asta e parerea mea big grin