| maretul a întrebat:

Imi spune cineva un server mt2 tare fara laguri in romana fara hamachi? dau funda la cel care imi da un asfel de mt2 dar el trebuie sa-mi dea si lnkul mtinului!

10 răspunsuri:
| elicos a răspuns:

Fun,gx,tim,dinamik.Dinamik e si in engleza.

| maretul explică:

Multi nu au inteles! eu vreau linkul metinului de unde il descarc. unde ma intregistrez si numelemetinului! astept mai multe raspunsuri

| maretul explică:

Dati-mi si un link! sa vad daca merge metinul la mine da?

| maretul explică:

Vreau un linc unde ma pot inregistra si sa-l descarc!

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Metin2ro speed.e cel mai tare! ratele variaza de la 500% luni, 600% marti.900% vineri, sambata si dum 1000%. primesti 10kk la inceput,militar, lvl 35, arme bestiale.incearca`l!
si eu am jucatbig grin a fost bestial!

| Clara20 a răspuns:

Stiu eu unul care e 100% romanda si fara hamachi :metin2ro

| Clara20 a răspuns:

Stiu eu unul care e 100% in romanda si fara hamachi :::metin2ro

| Clara20 a răspuns:

Stiu eu unul care e 100% in romanda si fara hamachi metin2ro