| selenagomezz a întrebat:

Imi spune plz cineva niste lumi virtuale in care trebuie sa ai grija de ponei sau de bebelusi pls... a si lumi virtuale cu animale daca stiti plz

5 răspunsuri:
| GiiaaBăă a răspuns:

Cu bebelusi nu stiu, dar cu ponei si animale, ei bine...: www.BellaSara.com, www.FooPets.com, www.cainevirtual.ro, www.monshimonsters.com, www.webkinz.com, www.zoomumba.com si mai sunt multe pe facebook!
Imi dai fundita?

| nicolaura a răspuns:

Pai iti da eu: webkinz(cu animale), invu, second life, stardol(cu fete) si cu ferme: zoomumba si fermarama

| Maryuca54 a răspuns:

Howrse e cel mai tare: alege dintre un cal si un ponel trebuie sa il cresti iar cand a implinit 3 ani poate fata(daca ai ales o femela) sau poti alege un mascul pe care poti lua bani cand il duci la monta!

| amy710_7808 a răspuns:

Beeloyion