| iulicercel a întrebat:

Imi spune si mie cineva, care e cel mai tare metin2? Primul primeste Funda.

Răspuns Câştigător
| GabrielSeretan2001 a răspuns:

Metin 2 hammer

5 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Metin2 Buzau!

Astept funda!

| DanielaTfpt a răspuns:

Metin2 gx

| vladbosul a răspuns:

Frate iti recomand top 3 cele mai tari metine pe care le-am jucat si crede-ma sunt cele mai tari : 1. Metin2 Mage-lv 1-250 la incepout iti iei otel si arma de 65 upa aceea le tot evoluezi pana cand ajungi la arma si armura de 250 bani ff repede lv ce sa mai zic si ai de toate. 2. Energy Metin2-asta e super nu mai zic multe da e fain. 3. Metin2 Steel-super misto si asta! Funda plsss!

| iulicercel explică (pentru vladbosul):

Care e saitul de la metin2mage?

| iulicercel explică (pentru vladbosul):

Care este saitu de la metin2 mage?