| Andreutzu_Andrey_1995 a întrebat:

Imi spune si mie cineva care sunt cele mai bune jocuri ale anului 2014? Sunt nou in TPU si nu stiu cum sa dau funda scuze

Răspuns Câştigător
| Splicedlamia a răspuns:

Nu stiu vreun joc premiat anul acesta... dar este BioShock Infinite premiat in 2013 cu 24 de premii awards. Bine, acum depinde cati ani ai. Jocul conite secvente horro si este destul de greu happy P.S: e joc pe pc

1 răspuns:
| Paul_Radu_1997 a răspuns:

GTA 5, Formula 1 2014, 2013, test drive unlimited 2.Nu stiu daca sunt premiate dar mie imi plac foarte mult happy Funda te rog daca iti plachappy