| Mihao98 a întrebat:

Imi spuneti niste jocuri PC. in afara de Far Cry, Assassins Creed, Fifa!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca Prototype 1 si Prototype 2 laughing E super smecher jocul big grin E cu unul care a fost infectat si are puteri supra-naturale big grin. Trebuie neaparat sa il incerci. Nu iti cer neaparat sa imi dai funda, dar e super fain jocul happy Incearca inainte sa joci Prototype 1, c asa aiba sens ce se intampla in Prototype 2 big grin. Incearca sa joci pe easy prima oara happy

| CatalinOrzan a răspuns:

GTA III, GTA San Andreas, GTA Vice City, Minecraft, Angry Birds for PC, Euro Truck Simulator 1 sau 2 si daca imi dai funda iti mai spun si altele in privat.

| MyNameIsKLAUS a răspuns:

Pess fifa gta gta san andreas Angri birds Simultaor Nfs Nfs sift

| Mia192 a răspuns:

Call of Duty